Ustawa o efektywnosci energetycznej

Ustawa o efektywnosci energetycznej Istnieje wiele różnych marek, a drewno jest w kolorach od głębokich bursztynów do espresso brązy-tak piękne, jak naturalnego drewna, bez metce środowiska.

Zastanów się farby. Olej i farby lateksowe są toksyczne dla środowiska, zawierają trujące substancje chemiczne, które nie mogą być usunięte w oczyszczalni. Resztki farby jest często wylewa do zlewu, a dostanie się do oceanów i dróg wodnych.http://www.serwis-pc.org.pl/reda.php wypłukuje również z malowanych elementów na wysypiskach, ponadto szkodliwy wpływ na środowisko. gorsze, VOC’s lotne chemikalia organiczne, takie jak nawet cyjanku w farby odparowania w temperaturze pokojowej, co przyczynia się do globalnego ocieplenia, podczas gdy powłoka swoje stoisko.

Zamiast tradycyjnych farb, lakierów szukać non-VOC dokonanych przez big-name producentów farb takich jak Sherman Williams i Behr. Pozostałe farby ekologiczne wykonane są z talkiem, gliny i kreda.

Uzyskaj zielone prezenty. Gdy szukasz dobrej pozycji gratisów, wybrać z oczu w kierunku minimalizacji śmieci. Unikaj przedmiotów, które wchodzą w opakowaniu z tworzywa sztucznego. Uniknąć całkowicie z tworzywa sztucznego, w rzeczywistości, o ile nie zostanie poddane recyklingowi. Dobre pomysły obejmują bawełny lub konopi torby na ramię, żywności w opakowaniu papieru z recyklingu, a nie z plastiku, ekologiczny Frisbees plastikowe, długopisy i inne rzeczy, po kubki ceramiczne. Z dala od plastikowych toreb, drewna i materiałów innych niż pochodzących z recyklingu.

Użyj energooszczędnego oświetlenia. Żarówek są notorycznie nieefektywne. Emitują one tylko 10% energii, które wykorzystują jako światła. Reszta jest oddawane jako ciepło-dlatego te żarówki mogą złapać abażur na ogień, jeśli nie jesteś ostrożny. Zamiast tego należy użyć świetlówek. Są o wiele bardziej energooszczędne.

Użyj papieru z recyklingu.
Artykuł dzięki: http://anglass.pl/