Urzadzenia energetyczne – jak na nich oszczedzac

Urzadzenia energetyczne - jak na nich oszczedzac

Focus jest to ogromny problem dla każdego CEO w dzisiejszym świecie biznesu. Przy tak wielu wymagań dotyczących ich czas i ich energii, w jaki sposób właściciel firmy określić, jakie są właściwe rzeczy, aby skupić się na właściwym czasie?

Jako firma się rozrasta, reguły zaczynają się zmieniać. Właściciel firmy nie może się rozwijać firmę już po prostu robić więcej tego samego. Właściciele firm są stale równoważenia mnóstwo problemów. W dzisiejszym klimacie biznesowym, twarde jak na standardy każdego z nas, koncentrując się na tych obszarach działalności, które poprawiają sprzedaży, zysków napędowe i chronią gotówki i kapitału są kluczowe.

Jednak z drugiej strony obszar ostrości, że każdy lider musi zająć się, jak ich styl przywództwa jest zgodne z wymaganiami firmy. Oto cztery obszary, które powinny zostać liderem adresowania, które pomogą poprawić przychody i zyski.

1. Rozwałkować 4/3 nowe generatory dochodów, które prowadzą do dywersyfikacji silnika sprzedaży i pozwalają na tworzenie wielu strumieni dochodów.

2. Ocenić projekt zysków swojej firmy w celu poprawy alokacji zasobów firmowych i wyjaśnić podstawową architekturę zysku.

3. Explode swoje przekonania o swoim stylu przywództwa obecnego, jak i drobnych usprawnień w nim można dodać 5% do 9% do dolnej linii.

4. Zidentyfikuj i nit skupienie firmy na tylko 3 do 5 kierowców zysku.

Wykorzystać Szeroki zakres generatorów sprzedaży

Większość przywódców zrozumieć, że aby rozwijać swoją działalność, czego potrzeba, aby: rozwijać swoją bazę klientów, wzrost wartości transakcji i / lub zwiększyć częstotliwość transakcji. Czy przedłużone swoje przywiązanie do t ych trzech obszarów ostatnio?

Gdzie możesz:

— Deliver wyższe niż oczekiwano poziom usług?

Artykuł dzięki: