Wskazowki jak stworzyc ekologiczne przedsiebiorstwo

Wskazowki jak stworzyc ekologiczne przedsiebiorstwo

Nie ma wątpliwości, że konsumenci zaczynają zwracać uwagę na ekologiczne przedsiębiorstw. Z zagrożeń związanych z globalnym ociepleniem, ponad wypełnione składowisk, niedobory wody i wielu innych problemów środowiskowych na horyzoncie, niektóre przedsiębiorstwa, które chcą coś zmienić w świecie i przyciągają dużą ilość konsumentów firmy, decyduje się iść Zielony.nasza strona www

Istnieje wiele powodów, aby brać pod uwagę czynniki środowiskowe przy planowaniu kolejnej wystawie. Jeśli przemysł nie jest tradycyjnie związana z ruchami ochrony środowiska, o „zielonej wystawę” Jest to świetny sposób, aby wyróżniać się z tłumu. Dodajmy do tego fakt, że robisz swoją część, aby uczynić świat lepszym miejscem, a będziesz czuć się mniej winny za dmuchanie konkurencji z wody. Oto dziesięć wskazówek dla działań ekologicznych na następnej wystawie.

Budowa stoiska? Użyj ekologicznych materiałów. Jeśli budujesz własny stoisko w tym roku, masz kilka opcji dla bardziej ekologicznych materiałów. Po pierwsze, należy unikać drewna. lasy Ziemi są prawie 80% uszczuplone, a to zła wiadomość dla naszej atmosfery. Drzewa wdechu i wydechu dwutlenku węgla w tlen, więc mogą one być naszą pierwszą linią obrony przed globalnym ociepleniem. Zostaw kilka drzew stojących, wybierając inny materiał do budowy stoiska.

Jednym z bardziej ekologiczny wybór jest recyklingowi metal. Choć może to nie wydawać się najbardziej biodegradowalnych wyboru, jest dużo lepsza niż metale z recyklingu. Na przykład, proces recyklingu aluminium trwa około 95% mniej energii, niż to do utworzenia nowego aluminium z rudy. Recykling stali zużywa około 60% mniej energii niż czyni go od podstaw.

Inną opcją jest drewno / plastik kompozytowe. Ten materiał budowlany składa się z trocin z tarcicy i mebli firmy zmieszane z fragmentami plastikowego kosza, takie jak butelki po napojach i worków na śmieci.
Artykuł dzięki: