Ropa naftowa – dlaczego jest tak cenna

Ropa naftowa - dlaczego jest tak cenna

• Fizycznie sprawdzić przewód zasilający karty w celu sprawdzenia, czy jest on uszkodzony lub wyciąć w dowolnym momencie. Jeżeli zostanie przerwana w dowolnym punkcie lub istnieją zauważalne cięcia, należy odłączyć go od zasilania sieciowego i naprawić taśmą izolacyjną albo jeszcze lepiej go zastąpić.

• Sprawdź portu ładowania laptopa, aby potwierdzić czy to jest potrząsanie lub firma. Jeśli tak się trzęsie, to znaczy, że trzeba lutować go doprowadzić do płyty głównej, aby ją mocno za pomocą lutownicy.

• Otwórz laptopa ale zanim to zrobić, trzeba odwołać czytaj więcej na naszej stronie się do instrukcji specyficznych dla laptopa o którym mowa, w jaki sposób go rozbierać, a także wziąć pod uwagę, gdzie każda śruba, zanim została usunięta, tak że nie napotka żadnego problemu montażu go z powrotem. Po udało się otwarcie laptopa, sprawdź komponenty i IC około ładowania na terenie portu, tak aby ustalić, czy którykolwiek składnik jest spalony, każdy odkryto spalone należy wymienić, ale jeśli nie obserwuje się dowody spalenizny, a potem zasilać laptopa po podłączeniu zasilacza do laptopa, po zrobieniu tego dotykać układów scalonych mocy ciągu ładowania na terenie portu, jeśli którykolwiek z IC jest zbyt gorąca, to oznacza to, że IC jest zły i musi zostać wymieniony lub w niektórych sytuacjach może zastąpić cała płyta.

Artykuł dzięki: