Jak wyglada przesyl energii elektrycznej

Jak wyglada przesyl energii elektrycznej

Ryzyko istnieje na całej długości SC, a są tak różne, jak niestabilność polityczna, kursów, zdolności przewozowej, trwałości i wymagań klienta. Ryzyko będą przedmiotem przyszłych Ekspertów łańcuchem dostaw (SCE) blogi, ale obejmują:

Terroryzm

Piractwo

Wahania kursów walut

Niestabilność rządu

Uderzenia

Rozważania dotyczące jakości

Koszt energii

Jak wyglada przesyl energii elektrycznej

Transport Problemy

Klęski żywiołowe

przerobienie koszty

Supply Chain Złożoność

globalna współzależność

Równoważenie tych konkurencyjnych priorytetów oznacza, że ??nie da się całkowicie wyeliminować ryzyka. Ale są kroki, które można podjąć w celu zmniejszenia ryzyka, zachowując swój SC kosztów na jak najniższym poziomie. Najpierw jednak trochę tła na charakter spółki ryzyko oraz sposób starają się radzić sobie z nim. Może to być czas, aby przemyśleć nasza strona www swoją strategię globalnego łańcucha dostaw w sposób, który łagodzi niektóre z tych zagrożeń i optymalizuje swoją zdolność do konsekwentnego dostarczania produktu do klienta przy możliwie najniższych kosztach.

Więc, co można zrobić, aby zmniejszyć to ryzyko, podczas gdy ubezpieczenie niskiego przywództwo kosztowe? Możesz zadzwonić do SCE, który pomoże ocenić ryzyko w swojej SC; pomogą one myśleć strategicznie o ryzyku w porównaniu z kosztami, pomogą one poszerzyć współpracę z partnerami handlowymi w łańcuchu dostaw, pomoc w organizacji zrozumieć kompromisów i podejmować lepsze decyzje, które będzie ubezpieczać swoje umiejętności, aby zadbać o swoich klientów i pomóc w organizacji zrozumieć, że nie można ignorować ryzyko tylko dlatego, że jest trudna do oszacowania.

Jak wyglada przesyl energii elektrycznej

Organizacja powinna być zaniepokojony ryzykiem SC i SCE może pomóc organizacji zaprojektować skuteczny system, który tworzy zrównoważonej relacji koszt / ryzyka, która będzie chronić organizację i klientów dzisiaj iw przyszłości.

Dr Edward F. Knab BLOGC

Produktywność konstrukty, Inc.

800 660 8718 biuro

949 413 7333 mobile

[Http://www.productivityconstructs.com]

Więcej Supply Chain Eksperci Blogi

Dr Knab jest praktykującym akademickie i przyprawione Globalny Supply Chain ekspert, którego firma, wydajność konstrukty, koncentruje się na zwiększaniu kosztów i nieefektywności z łańcucha globalnej podaży. Dr Knab można się skontaktować za mówienie angaże, coaching, lub konsultacji w ed@ewardknab.com.

Artykuł dzięki: Łódź – osuszanie budynków