Ekologiczna firma – zasady

Ekologiczna firma - zasady Ekologiczne Wydarzenia pomaga odróżnić firmę od innych. To pokazuje swoje zaangażowanie na rzecz poprawy naszego środowiska i sprawi, że Twoja firma wyróżnia się jako lider w swojej branży.

W celu osiągnięcia Zieloną wydarzenie, imprezy powinny być organizowane w formie elektronicznej, minimalizować emisję dwutlenku węgla do podróżowania kluczowych gościnnych mówców, delegatów i kierownictwo. Celem jest, aby oszczędzać energię, recykling praktyce, i podjąć działania mające bratbud – roboty środowiska przemyślane gdziekolwiek praktyczne i możliwe.

Niektóre z podstawami projektowania dla Green Events przedstawiają się następująco:

„Nie zgrać go ….. Click it”

Zapewnienie Rejestracja online dla gości zamiast zaproszeń na papier i RSVP – systemy zarządzania rejestracja on-line może być całkowicie elektronicznego, zachowując nasze drzewa i minimalizacji odpadów papieru. Gość, prelegenci i organizatorzy mogą odbierać wszystkie komunikaty w formie elektronicznej, z miejsca Venue, wskazówek i map do wszystkich instrukcji łączenia.

„Keep sceny zielony”

Ekologiczna firma - zasady

Zielona Decor – dla Décor, wypożyczyć elementy do zmniejszenia ilości odpadów i L.E.D. oświetlenie pomoże zmniejszyć energię. Ustalenia konstrukcyjne będą częściej wyższe i wspanialsze, ze względu na wyzwania gospodarcze ludzie mają tendencję do odchodzą od zgodną z przeszkód, jakie napotykają. Jeśli firma zamierza zainwestować w wydarzeniu będą one zapewnić im uzyskać najlepsze dla dolara. Wyższe ustaleń przyjętych poczucie elegancji i dostojeństwa. Należy również rozważyć wykorzystanie kwiaciarnia, która oferuje następujące możliwości:

· Fair Trade Kwiaty

· Organiczne i jadalne Kwitnie od eko-świadomych Plantatorów

· pojemniki z recyklingu

· Włączenie elementów, takich jak owoce i zioła do swoich centerpieces (Organic Botanicals)

Artykuł dzięki: wsparcie eksportu