Jaki wegiel bedzie najlepszy

Trudno rozwijać innych, jeśli prezes nie robi nic, aby rozwijać go / herself.Does Wzrost wartości CEO w ogóle? Czy on / ona czyta czasopisma zawodowe, uczestniczy w seminariach, konferencjach i warsztatach, łączenie grup zawodowych, współpracę z innymi menedżerów? czy on / ona szuka mentora i / lub mentoring kogoś innego? czy on / ona rozważyć korzyści z zatrudniania trenera?pik-okna.pl/okna/okna-drewniane terapeuta jeśli to konieczne? Boards może, że te rzeczy nie są ich sprawa, ale są one wrong.All z nich rzeczy są Board business.Who chce dyrektora naczelnego, który demonizuje rozwoju osobistego i zawodowego? Kiedy ten typ osoby kieruje organizacją, uważaj! Cokolwiek się stanie, lub nie zdarzyć, u góry spływa całym wielokrotności warstwy spółki i ma ogromny wpływ.

9.Develop plan działań naprawczych, że adresy cytowane braków.

Tylko mówić o tym, co nie działa nigdy nie może być enough.The Board Krzesło musi zawierać braki w pisemnej oceny, omówić je jednoznacznie z władzą wykonawczą i stworzyć plan działania w celu skorygowania problemów i / lub rozwoju ważnych umiejętności, które są obecnie brakuje .Ruch plan działania służy jako map.It droga jest coś zarząd może wykorzystać do mierzenia postępu w ciągu najbliższych kilku months.Ideally, prezes kupuje w planie i jest zmotywowany, aby wprowadzić zmiany mogą wystąpić negocjacje Board desires.Some, w zależności od issues.Both CEO i przewodniczącego Zarządu powinni następnie podpisać plan działań uszczelnienie umowy, że tak powiem.

10.Establish środowiska oceny, który zaprasza dialogu.

Formalna ocena CEO nigdy nie powinien być jednokierunkowy komunikat z planszy Chair.It nie jest diatribe lub tezy mają być dostarczane bez comment.The Nadzorczej przewodniczącego nie jest dictator.The Board Krzesło jest czynnikiem ułatwiającym informacji w najlepszym scenariuszu, prowadzi do dodatniego wzrostu dla wykonawczej i poprawy w organizacji w procesie oceny large.The nie może stać się walka o władzę między dwoma people.When tak się stanie, wiele jest lost.A wielki strategii rozgrywa się następująco : Zarząd Przewodniczący przekazuje spostrzeżenie o coś i pyta CEO, jak on / ona widzi, że sam thing .Where zrobić różnice leżą, jeśli w ogóle istnieje dyskusja skupia się na różnicach w sprawach perception.In gdzie szczelina jest szeroka, zarówno dla osób indywidualnych trzeba wypracować, co każdy może żyć, aby osiągnąć jakiś konsensus wokół jak poruszać forward.But oceny nie są konkursy, w których jedna osoba wygrywa a drugi loses.A zrozumiały Board Krzesło to rozumie i prowadzi Go / sama się odpowiednio.

Artykuł dzięki: tanie ubezpieczenia samochodowe