Energetyka tradycyjna kontra nowoczesna

Energetyka tradycyjna kontra nowoczesna

Członkowie Komitetu Wykonawczego mogą prowadzić dwadzieścia minut twarzą w twarz lub wywiady telefoniczne z pobierania próbek z pracowników, aby uzyskać wgląd w jaki ludzie doświadczają CEO pierwszej ręki regularnie basis.This kawałek procesu jest critical.Because Zarząd jest nieco usunięte lub całkowicie usunięta z codziennych działań, powinni spędzać czas z ludźmi, którzy wiedzą, co jest rzeczywiście happening.Frequently, Deski pominąć ten fragment, a to błąd zrobić so.It trudno jest ocenić kogoś z pięćdziesięciu mil away.Meeting z pracownicy pozwala Zarząd uzyskać z bliska i osobiste spojrzenie na rzeczywistość.Wejdź na naszą stronę.

4.Measure wydajność CEO głównie przeciwko opisie stanowiska pracy, standardów pracy i planu strategicznego.

Energetyka tradycyjna kontra nowoczesna

Chociaż te trzy dokumenty dostarczyć mięso do oceny wszelkich CEO, sęk tkwi w tym, jak kompleksowe i jasne, że są w pierwszej place.Incomplete, źle skonstruowane dokumenty mogą prowadzić do nieefektywnego, bezużyteczne i potencjalnie katastrofalnym evaluation.The Nadzorczej musi dokonać upewnić się, że są one uzasadnione, dobrze napisane, a odnoszą się do aktualnego środowiska pracy przed próbą zmierzenia wydajności CEO przed them.Otherwise to nieuczciwe wobec executive.If izba podjęła pewne oczekiwanie CEO, to lepiej pojawić się w jednym z oczekiwania te documents.Inventing w ostatniej chwili – oprócz tego, co jest na papierze – nie jest wiarygodny.

Energetyka tradycyjna kontra nowoczesna

5.Ocena jak dobrze prezes rośnie innych ludzi.

Przywództwo jest więcej niż spełnienie lub przekroczenie przychód / zysk goals.How dużo i jak dobrze wykonawczej inwestować w pracowników firmy? Dokładnie to, co będzie wyglądało jak inwestycyjnej? A czy to nie dzieje w ogóle? Czy ludzie czują się zmotywowani do osiągania sukcesów w ich praca? Czy są one uznawane za wybitny wkład? Czy są podane odpowiednie wolności? Czy oni mieli możliwość wyrażania swoich pomysłów? Czy są one pozwolenie na warsztaty rozwoju zawodowego i seminaria, a następnie podzielić się czego nauczyliśmy? Nadzorczej mogą dowiedzieć się odpowiedzi na te pytania, po prostu prosząc personel.

Artykuł dzięki: