Energetyka – gaz

Powiedział, że Chiny były zaszczycony, że jego kraj wybrany do corocznego międzynarodowego spotkania IEC.

Cóż, dzięki czemu długie opowiadanie, Chińczycy brał udziału otwarcie i w dużych ilościach podczas posiedzeń komisji TC oraz w mniejszych liczbach następnego roku, gdy coroczne spotkania plenarne odbyły się w Sztokholmie. Ale oni pozostali wierni ich słowa i bardzo się starała, aby pozostać aktywny w pracach Komitetów Technicznych i podkomisji w wielu dziedzinach przedsięwzięciu.

Daj mi chwilę dygresję. Powodem wprowadzenia całą chińską przygodę uwagę jest mówić o kreatywności i innowacji technicznych. To doświadczenie, którym byłem świadkiem podczas gdy w Pekinie był wielki otwieracz oczu dla mnie. Miało to miejsce podczas dyskusji w podkomisji standardów pomiarowych dla urządzeń audio i systemu dźwięku. Jeden z chińskich w obecności delegatów zaproszono mnie i Lenoard Feldman innego delegata Stanów Zjednoczonych, do swojego laboratorium, gdzie pracował nad dźwiękiem dla chińskiego Komitet Olimpijski. Poszliśmy. Naszym gościem był profesor inżynierii elektrycznej w Beijing University of Technology. Był rok 1999. komputer stacjonarny właśnie uzyskanie powszechnego poparcia i stosowania na uniwersytetach na całym świecie. Ta dobra Profesor wyjaśnił, że został zlecony do opracowania samego systemu zasilania reprodukcji dźwięku do użytku na zewnątrz, wewnątrz i na dużych stadionach klubów.

Ich zadaniem było zaprojektowanie i wyprodukowanie bardzo wydajny system wzmacniacz i głośnik horn jednostkę. On przekonał swoich liderów na uniwersytecie, że pracownicy szczebla student nie byłaby wystarczająca ich doświadczenia do zrobienia tego rodzaju zadań projektowych i badawczych. dlatego zwrócono (lub powinniśmy dni zamówiony) przedstawić komisji finansów publicznych prognozowanego zapotrzebowania na jego projekt.
Artykuł dzięki: